You are viewing dsa69

Tired of ads? Upgrade to paid account and never see ads again!

Previous Entry | Next Entry

Оригінальні вироби своїми руками з пластикових пляшок.

Оригінальні вироби своїми руками з пластикових пляшок.
На сьогоднішній день існує велика кількість способів проведення дозвілля, а також проведення часу з маленькими дітьми. Виявляється, винаходити нові вироби з підручних матеріалів зовсім просто. Із звичайних пластикових пляшок можна зробити справжні витвори мистецтва. Не тільки дорослому, але й дитині буде цікаво таким чином розвивати свої творчі здібності та розвивати уяву.

Коли ми викидаємо чергову пластикову пляшку, трубочки для соку, різнокаліберні упаковки від з'їдених продуктів, ми навіть не замислюємося про те, що все це є цінним матеріалом для оригінальних виробів.

Так, здавалося б, уже непотрібним, використаним речам можна дати друге життя. З цього нехитрого матеріалу власноруч можна створювати не тільки унікальні вироби з пластикових пляшок, але й подарунки для своїх близьких і друзів. Безперечно, подібні шедеври не зможуть нікого залишити байдужим. Складність і величина вироби буде залежати від розміру, кольору і форми пляшок. Починати освоювати нове мистецтво краще з простих невеликих саморобок - вазочок, скриньок, формочок, фігурок тварин. З досвідом і набутими навичками, можна переходити на більш складний рівень і вирізати з пластикового матеріалу різних комах, птахів, екзотичні квіти, об'єкти архітектури, елементи декору для дому і навіть біжутерію.

Досвідчені майстри пластикового мистецтва створюють справжні квіткові вази, що складаються з дуже тонких елементів і дрібних деталей, до виготовлення яких необхідно підходити дуже ретельно та акуратно. Як ми бачимо, непотрібні ємності та упаковки можна утилізувати в подальшому і перетворювати їх не в непотрібне сміття, а в цікаві вироби, дитячі іграшки, а також корисні пристосування для домашнього або дачного використання. Дітки також з великим ентузіазмом і творчою фантазією підходять до такого заняття, а виготовлені маленькими ручками іграшки стають для них найціннішими і дорогими.

Latest Month

September 2013
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by LiveJournal.com